
Det har du fullständigt rätt i och det gläder mig att vi är förenade vilket vi kan se i alla nya trådar som har skapats här nu 
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus
Tack för ditt svar, då känner jag mig glad
Jag håller helt med! :D Jag tror att vi nu kan ta nya tag och försöka att ge styrka åt forumet och åt varandra. :)
Håller helt med herren.. *s*
Instämmer med ovan inlägg! *ler*

Tog upp denna tråd,och blir glad Eggebanroth över ditt initiativ.Ensam är inte stark,men tillsammans kan vi göra underverk!!/Ewa

#6 så sant!
Japp håller också med fullständigt =)
..och det gör vi med full styrka. Fint skrivet eggebanroth! 
"Att många tycker samma, betyder inte att dom har rätt.."
Vi skall bli starkare och vi skall hålla ihop….Fin tråd som startats…Kramar//Åse…
Får man komma med lite kritik? Jag är ju helt ny här på iFokus och min uppfattning är att iFokus är ganska spretigt. Men sen är ju det själva vitsen med sidan också. Har jag fel? Sen är vi inte fler än 10 miljoner människor och alla befolkar ju inte iForum.
Nu misstänker jag att ni menar Forumet "övernaturligt"? Att den mist lite av sin glans. Går det inte att "konsolidera"? Att gå ihop med en snarlik grupp? Det är ju så man gör när saker och ting faller isär. Då går man ihop.
Jag kanske är lite för "lösningsinriktad" och helt off - men det är väl för jag är ny här.
Tråden är skapad år 2007 
Sajtvärd på Övernaturligt
HA HA HA. Ja, jag glömde av att kolla datumet. Tack! :-D
Frågan är väl dock alltid aktuell…
Tråden
Den råkade vara min handstil…
Egge
#11 Självklart får du komma med kritik! 
Men den här tråden är som sagt gammal och forumet var verkligen helt annorlunda då och går inte att jämföra med nu.
Vilken fantastisk utveckling när man tänker efter! Snart 9000 medlemmar!
"Freden måste komma först. Gör den inte det, min vän, kommer inget efter den."
💓 Sajtvärd på Fenomen, Hjärnan, Kulturtant, Oförklarade fenomen
Jag har ingen negativ kritik att komma med. Hela konceptet är bra. Men som sagt, man lär kolla trådens födelsedatum först….ändå kan man ju faktiskt ta upp lösa trådar när som helst. (Jag var lite vitsig där..)
#16 
"Freden måste komma först. Gör den inte det, min vän, kommer inget efter den."
💓 Sajtvärd på Fenomen, Hjärnan, Kulturtant, Oförklarade fenomen
Det uppstår en nu tid enligt Maya indianer, det märks redan tycker jag.
Vi får tänka positivt om andra se det vackra hos allting.
Egge
Egge. Det vore bra med ett förtydligande där. Utveckla.