ser ni hur jag e som person????

En glad person som gillar att vara bland folk och att vara sina kompisar.
Gillar att resa och så.
Dina ögon ser "tomma ut" på nåt sätt. Men jag tror inte att du är en sluten person… Annars är du en nyfiken kille som gillar att ifrågasätta och ta reda på fakta. Du har bra självkänsla och gillar att provocera ibland, bara för att få igång en diskussion. Du gillar nämligen att diskutera och vinkla fakta för att erhålla en bred och stabil bas för dina kunkaper. Det finns fler saker att säga om dig, men då bör jag nog pm:a. 
"Att många tycker samma, betyder inte att dom har rätt.."
Jag tror att du är en liten "retsticka" men rätt snäll ändå, fick för mig att du är rökare (vet inte varför det kom upp),kanske lite av en ensamvarg. Jag skulle behöva mer närbild på ögonen för de avspeglar mer.
Jag är inte bra på detta men gör ett försök i alla fall.

Jag tror också, innan jag läst Tatsus inlägg, att du kan vara en liten retsticka
samtidigt som jag kan se mycket allvar som grundar sig i jobbiga skolår ( kanske du känt lite utanförskap?) Innerst inne är du en jättego tjej och kommer man dig nära så blir man väldigt goda vänner. Du gillar tvåsamheten, inga folkmassor kring dig. Trots din blyghet är du en riktig tuffing.
Hm….jag är nog inte så bra på det här…..
Jag tror att du har haft det väldigt jobbigt i skolan med andra elever så att ditt självförtroende har blivit skadat, känns som du har haft det jobbigt även hemma, du är en som vill vara alla till lags vilket kanske har bidragit till att du fått en del probleml. Du är skojfrisk och lite småbusig och fylld av mycket värme, du har lätt för att tro gott om andra och ger ofta andra en andra chans, trots att dom gjort dig illa.Ett litet varnarna finger, passa dig så du ej faller för dom som vill utnyttja dig pga av din vänlighet och godtro. Tror att du blir en bra förälder pga att du varit med om så många tråkigheter att du skulle skydda och ombesörja ditt barn på bästa sätt med både kärlek och uppmuntran, kanske det som du själv har fått varit utan.
Vet ej om detta kan stämma på dig men det va det jag kände när jag såg din bild.
kram
#5
Det är en gammal tråd från 2008, men Ts kanske kikar in och ser det ändå 
Sajtvärd på Övernaturligt
Då låser vi tråden.
Sajtvärd på Övernaturligt