Läskig dröm
Jag drömde om att någon satt en levande gris i en Ungn Lr vad de heter Bara för att den frös lr något men den fick panik och ville ut Jag ville släppa ut den jämt men han sa bara lite till och när han släppte ut den var den bränd lite över allt och låg livlös i mannens famn jag blev Arg och ledsen då stoppa han in den i ungnen igen den började typ Koka lr ngt det var hemskt Den dog då trorjag Sen åt dem upp den:S Va kan de betyda!?
ingen svarar ju typ här:/ men mm:D
Svara gärna


Jag har inte en aning om vad det kan betyda. Däremot tycker jag det är fint att en såpass ung som du är med på detta forum.
Hoppas att nån som kan mer om drömmar hjälper dig.
Kram
Tack jo det är väll lite speciellt att jag är medlem här jag är ju ganska liten men det är bara kul:)
Det var nog bara en mardröm som jag inte tror betyder något annat än att du är rädd om djur och älskar dem och vill inte att någon skadar dem…kram Jeremina!
#5 De är jättesant de du sa Tror jag med
Glad att kunna hjälpa gumman..kram 