Det tredje ögat
Ibland förvånar man sig själv, och överträffar sig själv av förväntningar. Dessa tider är ju fantastiska, när händelser som både förbluffar en och förändrar en i möten med människor.
Sitter och healer en människa på avstånd, och så känner den själen av det så starkt att kroppen viberar. ja då e man stark i healingen. Inte bara just det, läsa av människan också, och klaffar precis rätt med just allt. Blir bara paff.
Måtte vara mitt tredje öga som är vidöppet. Så nu är det bara att följa med i strömmen av universell kraft.
visst är det underbart när allt fungerar och man kan hjälpa någon, glöm inte att stänga ner dig bara…
Ja Lycka till på ditts liv resa.
Lena

Lena.P är jag i verkliga livet.
Åh vad roligt att höra att allt går så bra för dej..det gäller att vara med i svängarna. Själv tränar jag för full för att lyckas nå dit.
Cris sajtvärd på Livskvalitet & Utomjordiskt.
Hemsida www.livskvalitet-2.se kliv in!
Varför står mina fötter på jorden när resten av min kropp är ute i rymden.
Kram o lycka till, glöm framförallt inte bort att spara lite healing till dig själv också vännen där ;D
Många Goa Kramar
Annisangel
Ja tackar, 
annis.
