Övernaturligt iFokus

Övernaturligt

Etiketter: andarspöken
Läst 1032 ggr
signemo
0

Luktar hund.

Lite konstigt. Sen många år tillbaka har vi ingen hund. Igår och idag har det helt plötsligt luktat hund i några minuter för att sen lika plötsligt försvinna. Naturligtvis kommer jag att tänka på vår hund

Var rädda om varandra

sven-g
0
#1

POm man kan känna dofter av en person, för att minnas vem det var. Så måste det även vara samma sak med djur.

Njord
0
#2

Hunden kan mycket väl hälsa på dig från andra sidan och ge sig tillkänna genom den doft du känner igen.

Tror jag, är väl bäst att tillägga!

[Chakra]
0
#3

En av våra hundar fick vi ta bort nu på grund av sjukdom.Hon blev drygt 13,5 år; en så klok och fin bordercollie.
Hundarna har bott hos min exman, och en dag nyligen när jag och dottern kom till min lägenhet så stannar vi till i min farstu precis utanför köksdörren och båda känner att det luktar hund och det är längesen hundarna varit hos mig.

Detta var en av dagarna innan hon fick somna in.

stina63
0
#4

jodå visst kan djur också komma och hälsa på från andra sidan.

Själv så brukar min avlivna katt komma på besök. Men jag luktar inte att curre är här utan jag känner de och ibland så visar han sig sig.