Övernaturligt iFokus

Övernaturligt

Etikett: övrigt
Läst 650 ggr
Elisabeth-J
0

Glädje & inspiration 14/5

Skriv gärna och berätta om det som har gett er glädje och/eller inspiration idag. Eller berätta om något roligt eller positivt som har hänt er under dagen Glad

 

Elisabeth 
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

Elisabeth-J
0
#1

Jag är glad att ha Ewa här och det är inspirerande och glädjefyllt att planera och fixa inför forumträffen :)

 

Elisabeth 
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

[Hellas]
0
#2

Jag är glad idag över att jag idag har tagit lärdom gällande fula baktankar! Fast jag kommer att gå på dem igen och igen för i grund och botten är det tillit som räknas framförallt

NancyAlke
0
#3

#2 Bra att du tar det positivt, för det innebär ju att du inte går omkring och är misstänksam och har förutfattade meningar Flört

Britt-Marie
0
#4

Glad över att ha en bra dag igen, nästan ingen värk och mitt blodtryck tycker jag verkar ok, även om jag inte vet vad det ligger på för tillfället. Men jag känner mig ganska så pigg. Och det är värt mycket det.

tarantella
0
#5

Glad över att ta jättekliv i mitt arbete med mig själv

signemo
0
#6

Jag är glad över "tooraws" klockrena läsning av mig. Han är otroligt duktig. Sen är jag glad över att ha planterat lite blommor.

Var rädda om varandra

EwaKristina
0
#7

Äkta glädje fick jag uppleva då Elisabeths son Robin bara skrek rakt ut (av glädje,)då jag anlände. Det var en oförglömlig stund,med många goa kramar från denne kille!!

skruttan31
0
#8

Jag är så glad i dag för att biljetten till min allra goaste vän Eleri_Twinkle är köpt o klar.. så nu återstår bara resan o en hel lördag tillsammans med henne o hennes familj . *längtar*… (är ju gräsänkling he he)

nero
0
#9

Är såååå lycklig för att vi kanske får köpa huset som vi tittat på!!! Håll tummarna för oss!!!

Kramar

Eleri-Twinkle
0
#10

#8 Gumman, längtar lika mycket som du:-) Ska rå om dig o din lille son:-D

KRAAAAM

oOTaurusOo
0
#11

hej, Jag är glad för att det finns en bra sida so denna för sånna som oss som tror på onaturliga saker och jag är glad att alla hjälper varandra så gott dom kan av egna erfarenheter..

bäst av allt är at jag känner inget nedvärderande om att man är knäpp/ konstig för att man känner av saker eller har sett nåt man inte kan förklara.. det är jag glad för idag o de är positivt.

är också glad för min familj som består av flickvännen Emma,hunden Roxie,katterna Rut och Snäckan,och pjodden min gröna charmiga undulat som busvislar åt en när man går förbi

[Chakra]
0
#12

Just nu känner jag mig inspirerad av min sköna säng.Det börjar skymma ute, och jag tänker lägga mig tidigt ikväll.Och vakna pigg i morgon bitti efter nattens vackra drömmar.

Sköt om er alla ni som är här ikväll och en del av natten!

signemo
0
#13

Sov gott Chackra Dröm vackert

Var rädda om varandra

Zedd75
0
#14

jag är Gald sverie är i semifinal i hockey vm 3-2