Tisdag 13/5
Godmorgon på er alla här på ÖN, önskar er en fin,varm,solig och trevlig dag!
Må andarna stå er bi!
God morgon min kära.

Godmorgon!
God morgon mina vänner
Godmorgon allesamman, önskar er en härlig dag, här tittar solen fram….

God morgon på er, sol men lite kyligt än så länge
Medarbetare på Feng Shui och Indien
Godmorgon lite kallare redan i går. Nu är det mulet här. Vindarna är iskalla. Men värmen är nog snart tillbaka igen. Hoppas jag.
Önskar er alla en fin dag.
Godmorgon! Iiiiiiiiih vad kallt det var på busshållsplatsen i morse! Men solen skiner och fåglarna kvittrar i alla fall!
Godmorgon, 3 grader bara när jag vaknade, men kanske blir varmare sen, solen är framme iaf. Ha en fin dag alla 

God morgon! Här är det sol med inte så varmt ute. Idag kommer EwaKristina och stannar här en vecka, det ska bli såååå roligt :)
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

Godmorgon till er alla på ÖN! Lite kyligt här på morgonen bara 7,4grader varmt ute.Önskar er alla en härlig dag.
God morgon allihopa! 
morning *gäsp*
GOD MORGON
Lena.P är jag i verkliga livet.

Godmorgon alla.
Kallt utomhus men varmt i hjärtat, Anki kommer till mej i kväll…

Morrn morrn! 10 + ute och solen skiner från en blå himmel…Vi får nog ganska varmt idag trots allt som sägs på tv-vädret 
Ha en härlig dag allesammans!!

God morgon här med
Godmorgon!
Har sovit länge idag! Välbehövligt efter flera tidiga mornar jag varit på jobbet.
god förmidda;)
Ta till vara på alla nära och kära du vet aldrig när dom lämnar denna jord <3
http://pysselgummsan.blogg.se/
God förmiddag på er! Jag är hemma med en liten, liten förkylning men är bättre nu efter en liten kopp the!
Många Goa Kramar
Annisangel