Övernaturligt iFokus

Övernaturligt

Etikett: övrigt
Läst 663 ggr
Elisabeth-J
0

Glädje & inspiration 7/5

Skriv gärna och berätta om det som har gett er glädje och/eller inspiration idag. Eller berätta om något roligt eller positivt som har hänt er under dagen Glad

 

Elisabeth 
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

kybele
0
#1

glädjen idag är att solen lyser och jag vaknade till fågel kvitter :D fick göra en annan glad på morgonen och insperationen får jag än av mina barn och livet ;)

SEViking
0
#2

Min bil gick igenom besiktningen

SEV Cool

Eija
0
#3

Hallo grattis SEV, min MC gick oxå igenom besiktningen, och har nu inhandlat en till med sidovagn….härligt…skall nog testa den en sväng idag i solenssken……ljuuuuuuuvliiiiiigt…..

Zedd75
0
#4

 Fik ett litet extra jobb i dag. så jag ska i väg och gör smörgåståtor

 kul med lite ombyte i vardagen

Jimmy-Ottossn
0
#5

2#, Alltid lika härligt när man inte får 2:or på bes, är värre att åka och besikta bil än att gå till tandläkaren tycker ja!

Vilket underbart väder idag!!

SEViking
0
#6

#5 Å jag åkte å besikta min med hela bilen full av elever i fordonsprogrammet, så dom skulle få se hur det va å besikta en bil. ha ha ha. Gissa om besiktningsmannen var nitisk.

Som man bäddar får man ligga, 3 tvåor, men nu är dom åtgärdade, skitfel, men en nitisk bilprovare kostade mig 200 spänn extra, så nu e bilen än en gång uppvisad utan dess brister.

PS: Inga elever fick följa den här gången. ha ha ha DS.

SEV Cool

[Chakra]
0
#7

Mina nytvättade trasmattor som hänger ute i solen blir jag glad av idag!

Och låten på radio som spelas nu "How long" med Eagles är underbar!

Jimmy-Ottossn
0
#8

6#

hehe ja då är det nog bäst att besikta utan elever hedanefter!

Har valt att köra volvo så brukar sällan vara något på besiktningen, möjligtvis ogämn bromsvärkan….men alltid lika hemskt och rulla in där hehe

Elisabeth-J
0
#9

Känner glädje och inspiration inför kvällens seans, så nu åker jag till Lycksele :) Vis ses igen kring midnatt :)

Önskar alla en underbar dag! Kramar!

 

Elisabeth 
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

Jimmy-Ottossn
0
#10

9#, Önskar dig en underbar kväll med många goda energier Elisabeth!