Spydde blod...
Jag drömde inatt att jag blev skjuten av en pil i strupen…den tog jag bort men det blödde inte ur själva hålet… Men sen efter ett tag så spydde jag blod….någon som kan förklara vad det betyder??

Det kan handla om kommunikation. Har du svårt att säga vad du tycker och tänker i olika sammanhang? Du kanske bär mycket inom dig som skulle behöva komma ut genom att säga till eller prata om det.
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus
Mm…tack så mycke… Har väldigt mycke på jobbet nu som jag grämer mej över…kasnke är det??
Min spontana känsla är, att du blivit sårad av någon, du säger ingenting om det, men till slut rinner det över bara. Lite kort så. Är min känsla.
Alltså någon som sårat dig med att säga nåt till dig antingen om ditt sätt att säga saker eller att du inte lyssnar nåt sånt. Kan det stämma?
Ja det kan nog stämma…Tack så mycke för ditt svar…
Om du spyr blod borde du nog uppsöka läkare..kan vara nåt allvarligt :/
Helena

Man borde aldrig någonsin ignorera om man spyr blod, då är det läkare som gäller i första hand, åtminstonde ringa och få råd om hur du ska göra. var rädd om dig själv!

Hon drömde att hon spydde blod.
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus
Jaha, förlåt, haha:P
Helena