Övernaturligt iFokus

Övernaturligt

Etiketter: drömmardrömtolkningar
Läst 1008 ggr
Nicollan
0

Hjälp att tyda dröm?

Vad har ni för tankar om min dröm? Brukar vanligtvis kunna tyda mina egna drömmar till viss del, men den här är alldeles för konstig..

Drömde att det var krig i Sverige, militärer gick omkring på gatorna och flygplan(?) cirkulerade ovanför och sköt ner mot alla människor.
Mitt i allt detta så var jag tydligen gravid och skulle föda, bakom ett duschdrapperi, medans det sköts hejvilt. Men bebisen dog precis när jag fött fram det..
Sen slutade i princip den drömmen och en annan började, jag och min sambo bråkade om något, tror att han hade varit otrogen. Slutade i alla fall med att jag flyttade ifrån honom mitt i natten.
Men sen blev allt bra igen och vi flyttade ihop.
Sen åkte vi helt plötsligt tåg, skulle resa nånstans. Kommer inte ihåg så mycket av tågresan förutom att jag stannade till och klappade på en golden retriever.

Haha 🤔Så knäppt.
Någon som har någon idé?

_"Innan du dömer mig, ta på dig mina skor. Snubbla på alla stenar som jag snubblat på. Res dig alltid upp igen och gå precis samma väg som jag gjorde."
_
🌺

powerofthebass
0
#1

Tipps det finns en drömmar iFokus sajt åsså hoppas du får svar..

Obiter dictum .**_ Ut pictura poesis, 
**_