
Rita något roligt
Jim har ordnat en tävling på Goda nyheter där 3 barn ska vara domare och utse vinnaren som vinner en glasängel med guldkant, likadan som vi har i vår sommartävling. Tävlingen pågår till tisdag och det har endast kommit in 2 bidrag och våra domare vill att det ska finnas fler att titta på =) Rita något och scanna in eller rita i ett program på datorn och var med i denna roliga tävling!!!
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

Tycker detta var ett bra intiativ Jim.
Jag ska se vad jag kan göra .. Min skrivare och scanner är kass nu..
Men jag kämpar hårt för att fixa den. Tror nämligen ochså att mina två barn har teckningar som kunde varit med. Dom är så duktiga på att rita.
Kan du inte flytta fram sista datumen en vecka ?? Blir kanske lite tajt att få till det här.
Kram MariaJ:-)
Carpe Diem
Maria Johnsson
Reikimaster/lärare, kursledare och mässarrangör
Tack mamma för reklamen. Det är dåligt med bidrag än så länge, ändå har tävlingen legat uppe några dagar nu. :-)
Maria, jag kan nog flytta fram datumet 4 eller 5 dagar. Men dommarna befinner sig 60 mil härifrån om en vecka. Du får stressa på lite! :-)
Många kramar,
- Jim Johansson

Haha nu har jag knåpat ihop en teckning i paint *s* jag lägger in den i er tävling då
kan man göra det fast jag inte är medlem på godanyheter?

#3 Du blir medlem genom att trycka på Lägg till favorit i nedre högara hörnet under alla sajter.
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus

Okej
fast det gick utan att vara medlem, men jag kanske ska gå med ändå? vad är det för sajt? va diskuterar dom där?

#5 Kika in och kolla på Goda nyheter Där kan man diskutera allt som är roligt och positivt, alltså goda nyheter =)
Elisabeth
Medarbetare på Övernaturligt iFokus, Sajtvärd på Gravid iFokus
Hade tänkt bidra, men har ingen kamera eller scanner :-/

#7 rita i paint det gjorde jag haha ser ut som nån av mina ungar har ritat den 