Övernaturligt iFokus

Övernaturligt

Etikett: intuitionsövningar
Läst 1203 ggr
softnjoy
0

kan någon känna något i min lägenhet?

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

har känt flera månader att något/någon är i min lägenhet, någon slags ande elle nå sånt =)

lägger upp några kort där jag tror jag har fångat något

sven-g
0
#1

Det är ju två som har skoj där, och det är väl trevligt.

softnjoy
0
#2

ja men ja tänkte mest mer på andar o så

softnjoy
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#3

lägger upp en till bild, på en orb kanske?

softnjoy
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#4

o en till, ovanför min komps huvud är det något, är det damm eller nåt annat?

softnjoy
0
#5

snälla..behöver verkligen få veta, för snart tror jag att jag är tokig

I-am
0
#6

Vad tror du själv?, berätta vad du känner…

softnjoy
0
#7

d känns som det är mer än en ande i min lägenhet, om dem är platsbundna d vet jag inte, men jag tror att jag har med mig min mormor iaf…men sen känner ja inte så mkt mer, ibland känns d obehagligt, ibland bara bra

softnjoy
0
#8

o jag kommer att flytta därifrån om några månader o ja vill veta om dem där som inte "tillhör" mig följer me eller stannar kvar :S ja bli tokig snart =(

I-am
0
#9

Ok, det är ju jobbigt om det är oehagligt. Men känner du av starkt?

softnjoy
0
#10

ibland känner jag av det jättestarkt ibland inte

mariaef
0
#11

Hej softnjoy!

 Om du bara har lite tålamod är jag ganska säker på att du kommer att få fler svar. Det är nog inte så många medlemmar inne på ÖN nu mitt i natten.

Maria/Medarbetare

I-am
0
#12

Ok, då får du ta hjälp av ett medium. Om du är skraj att det ska följa med dig. Hoppas att det löser sig för dig. Lycka till!!!

softnjoy
0
#13

ingen alls? då blir ja nog lite skraj…

[Hellas]
0
#14

Om det skulle vara så att Du har besök är för det första risken otroligt liten att det är en platsbunden ande, det är oerhört sällan det förekommer.

Oftast handlar det om våra nära och kära som vills se till oss eller kanske ge sig till känna för att bara tala om att de finns *L*!

Om det nu är så att det skulle finnas någon som inte tillhör dig så kommer den troligtvis inte följa med dig, varför skulle den göra det *S*

Jag känner för övrigt absolut ingenting i de foton Du visar upp mer än energi från de som finns på fotot.
Det innebär förstås inte att det inte finns något, det är bara det att jag själv inte känner någonting.

softnjoy
0
#15

vad känner du från dem som är på fotot då?

det är nämligen jag(killen) o min tjejkompis, hon är helt okej med att man läser av henne oxå

[Hellas]
0
#16

#15 Det finns trådar som ska användas när det gäller avläsningar så vi försöker hålla på det så gott det går, lägg in din förfrågan där så kanske du har tur att få napp av någon som vill träna :) 

Foton att läsa av!

Träningsobjekt över sommaren