# Automatskrift
Author: myzan65

Tack till er alla som vill låta mig "experimentera", oväntat många som vill ställa upp. ![Glad](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") Jag har gjort ett försök redan, fick saker skrivna men mitt i prick..njaaa?!? Detta är ju dock första gången som jag prövar på det här sättet så vem vet.. kanske kan bli bättre eller så är det bara att lägga av. Jag kommer att höra av mig till er som har hört av sig till mig om ni fortfarande vill.

 "Ett" experiment e kanske "inget" experiment ![Glad](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") Så ett försök till iallafall...

/Kram Myzan

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Bra och tack jag väntar med spänning![Skrattande](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Kram Kristall47

## Comment 2
Author: Anna-Helga

Spännande, jag ser fram emot det!

## Comment 3
Author: Eija

Jag väntar oxå med spänning...skall bli intressant....

kram

Eija

## Comment 4
Author: chik

Jag har fått från Mysan. o jag blev imponerad....

Lena

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Om du vill ha mer erfarenhet så står jag till förfogande!![Glad](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Jag har själv pysslat lite med detta och även låtit min sambos guide rita hur han ser ut! Det var fräääänt!!!!

## Comment 6
Author: Anna-Helga

#5 Fantastiskt intressant! Min bästa väns bortgångne sambo har använt mig att meddela henne ett och annat på många uppfinningsrika sätt! :)

Tror du min guide kan göra samma sak med din hjälp?

Mvh Anna

## Comment 7
Author: [Borttaget]

#6 Ingen aning???? Nuförtiden händer det inte mycket medialt hos mig... Min dotter tar det mesta av tiden men jag hoppas kunna komma igång igen snart med detta! Kram från mig!

## Comment 8
Author: Anna-Helga

Aha där der man! :)

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Ja tack! jag är fortfarande intresserad! ![Cool](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")

Är det något speciellt du vill veta?

## Comment 10
Author: [Borttaget]

Det skulle vara jätteintressant att se ifall du har något meddelande till mig. Skulle verkligen behöva det. kram

## Comment 11
Author: Eija

puttar upp.....väntar nyfiket vännen...![Glad](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 12
Author: Anna-Helga

Jag väntar också ivrigt!!

## Comment 13
Author: [Borttaget]

Jag väntar också fortfarande ivrigt, satte upp mig tidigt i den andra tråden![Skrattande](http://overnaturligt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")
