# God förmiddag!
Author: [Borttaget]

\- 4grader, snö och blåsväder. Vilken konstig vinter det är. Det är väldigt omväxlande. Man hinner inte ledsna ialla fall.

Sköt om er och ha en bra dag.

/Gunilla

## Comment 1
Author: Cristine

Godförmmidag från mej också. Här är det grått och snön faller stundvis..i 2 dagar har det varit varmgrader så gräset tittade fram. Ha en härlig dag.

## Comment 2
Author: [Borttaget]

![Flört](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 3
Author: mabia

Go förmiddag....eller dag är det väl nu förståss!!

Här i V-norrland snöar det, -4 grader och är gråmulet. Men i hjärtat är det varmt och gott.....ska snart på musiklek med mitt goa barnbarn!

Kram på er!![Glad](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Hej, hej och här det minus 9,6 grader och solen lyser bakom ett moln och himmelen är så vacker / kram Spanaren

## Comment 5
Author: Britt-Marie

_Hej hej!_

_Redan Eftermiddag nu._

_Vi har vackert väder, solen skiner och det är ca 0 grader._

_Har varit ut på en liten promenad. Men kom inte direkt åt att gå där solen sken som mest, men lite sol fick jag ändå känna på mot kinderna..._

## Comment 6
Author: Kvaser

God middag !

Får väl jag säga då \*s\* Har inte varit inne på sajten så länge. Har haft full huggning tidigare.....
