# När jag blir stor...
Author: [Borttaget]

Hej alla!

Det har klarnat vad det är jag vill göra med mitt liv. Jag vill jobba med friskvård. Som hälsoutvecklare eller friskvårdskonsulent. Nu känns det så självklart. Att jag inte tänkt på det tidigare..![Skrattande](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Hälsa, kost, psykologi och träning har alltid legat mig nära hjärtat bara lustigt att jag inte gjort sammankopplingen förut.

Har varit ledsen att jag inte vetat vad det är jag ska göra här i livet. Så plötsligt efter att ha läst en tråd här på forumet så var det någon som gav tipset att skicka ut frågan till sina guider/universum och invänta svar. Jag var inte sen att prova det och nu har det alltså givit resultat. Jag är så himlans glad! Ville bara få dela med mig till er. Tack så mycket för alla goda råd man får på dena sida!

Ha det gott alla!

mvh M

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Vad roligt! Lycka till, det kommer att bli jättebra!!!![Skrattande](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Tack så mycket sigge111!  ![Skrattande](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 3
Author: Jonnis

åhh, det måste jag också göra :)

grattis!

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Tack Jonnis!

Tycker jag definitivt du ska göra! Men tänk på att du kanske inte får svaret direkt. I vissa fall kanske det inte är rätt tidpunkt för att få det. Men om du har hoppet om att få ett svar så ska du se att det dyker upp ett till slut! :)
