# Skepnad i fönstret
Author: [Borttaget]

Tog ett foto på baksidan av det gamla reumatikersjukhus spenshult och zoomade in ett fönster då jag i efterhand tycker att jag ser en skepnad i fönstret. Då jag har en viss koppling till sjukhuset som jag inte kan gå in på är fenomenet för mig väldigt betydande. Förklaring av bilden: Jag ser i fotot ett "stort" ansikte ner i det högra hörnet samt en mörkare skepnad i det vänstra hörnet. För kännedom så är sjukhuset just nu tomt och likaså då bilden är tagen. Håller ni/du med?

## Comment 1
Author: molam

JAg ser ansiktet, och Bilden i sig gav mig Kalla kårar

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Jag ser vad du ser. Kusligt sådana saker hehe.

## Comment 3
Author: Sparven88

Tycker mig se en man på vänster sida. En man med svart mustach och glasögon. Ungefär så som de flests män såg yt "förr". Ser även ansiktet till höger.

## Comment 4
Author: powerofthebass

Spendshult har man haft i tankarna några gånger. Känns som om att det är en del aktivitet där

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Powerofthebass" har du upplevt något där? Eller känner du någon som har något att berätta? :)

## Comment 6
Author: Coralines Ghost

Skepnad? Det jag ser är två gigantiska ögon i bottenfönstret till höger. Men det är bara sådan där pareidoli det handlar om i mitt fall. :)

## Comment 7
Author: XeZafir

Fy, den bilden känns! Allt inom mig skriker och jag är inte lättskrämd...

## Comment 8
Author: molam

Man kan Även se en Näsa Längst ned Och så skulle JAG vilja Kalla Det en Mun Mede tt "smajl"
